טיפים לבחירת מקום לאירועים קטנים

אירועים קטנים הם אירועים שיכולים להיות זהים לאירועים גדולים, אף עם זאת יש מספר פרמטרים בהם הם נבדלים ויש לשים אליהם לב על מנת להפיק את המירב מהאירוע. הבדלים אלו חלים כבר משלב סינון המזומנים ועשוי להיגמר בבחירת המנות. על כן לפני שמתחילים לארגן אירוע שכזה מוטב לעבור על הטיפים הבאים לגבי בחירת מקום לאירוע קטן וזאת על מנת שתהיו מודעים אליהם מראש ותימנעו מלגלות אותן תוך כדי תנועה - כשכבר מאוחר מידי.

הגודל כן קובע

ראשית בחירת המקום צריכה להית מושכלת. מה זה אומר? זה אומר שעל המקום הנבחר לטובת אירוע קטן לא להיות גדול אלא מצומצם וזאת על מנת להימנע מתחושה של ריקנות ולספק תחושה של חמימות ומלאות. כך לדוגמה אירוע מצומצם של 40 איש יכול להיות עשיר, חם ומרגש לא פחות מאירוע של מאות אנשים. על כן מראש יש לשלול מקומות גדולים. עם זאת יש מקומות גדולים אשר מחזיקים חדר נפרד לקבלת פנים. חדר זה הרבה פעמים יותר קטן ועל כן ניתן להפוך אותו למקום אידאלי עבור עריכת האירוע עצמו.

הימנעו מאלתורים

יש להימנע ממקומות גדולים אשר משתמשים במחיצות ניידות על מנת לצמצם חלל וזאת כיוון שלרוב מדובר ברגלי ברזל מכוסות בבד, כך שכמה שלא תהפכו את זה, פתרון זה משדר חוסר איכות וגם ברמה הפסיכולוגית הוא משדר תחימה וחוסר עבירות ואלו אינן סוג התחושות להן תצפו בעת עריכת אירוע משמח. על כן יש להתמקד רק במקומות שמיועדים לאירועים קטנים ברמה שפוטרת אותם להתחיל ולאלתר פתרונות לא מוצלחים.

גן אירועים

גן אירועים שונה מאולם כאשר מדובר על אירוע קטן, כך שאם מדובר על גן אירועים גדול, הוא כן יכול להיות מותאם גם לאירוע קטן וזאת כיוון שמראה של דשא אינסופי וצמחייה הם דברים שמתחברים לטבע אינסופי וממש כשם ששני אנשים יכולים לעשות פיקניק באמצע חורשה גדולה ולחוש באינטימיות, כך גם אירוע מצומצם יכול ליהנות ממדשאה גדולה אשר נתחמת ע"י פינת ישיבה המותאמת בדיוק לפי מספר המוזמנים.

למאמר בנושא - אירועים עסקיים לחצו כאן