בחירת אולם אירועים

אחד הדברים הטובים בחיים שיש הוא לחגוג דבר משמח ומה יותר טוב מאירוע משפחתי, עם זאת כל אירוע בא עם רשימת סידורים שיש להכין לפני, חוץ מספקים שצריך למצוא, הדבר החשוב ביותר הוא המיקום, היכן לערוך את האירוע, יש אולמות רבים שמציעים כל טוב וצריך לעשות החלטה חשובה, עם התחשבות בתקציב המשפחה לאירוע, צריך שהאולם יספק את מה שאתם מצפים שיהיה באירוע שלכם, שירותים שהאולם נותן, האוכל ועוד.      

      

כדי לצמצם את הרשימה הגדולה של האולמות, נתחיל במיקום, נחשוב איפה הכי נוח יהיה לנו לערוך את האירוע ולא יהווה טרחה לקרובים שלנו להגיע, אם נרצה לערוך אירוע בדרום שכל המשפחה נמצאת במרכז, נדאג להתארגן גם על הסעה, אבל לרוב נבחר מקום שמתאים לרוב האורחים שלנו. אירועים קטנים כדאי לעשות באזור הקרוב אליכם, כי כמות המוזמנים קטנה מראש.

 

דבר שנרצה לדעת על האולם, מה האולם נותן לנו, אולם יכול להיות מעוצב ומתאים לנו תקציבית, אבל יש כמה דברים בסיסיים שצריך לקבל כמו כספת מאובטחת לשמירה על השיקים, שומר בכניסה, חניה מסודרת עם סדרנים, כאשר אנחנו בוחרים מקום צריך לחשוב על האורחים שלנו, אם התהליך הראשוני של מציאת האולם, חיפוש חניה מיגיע הם לא ייהנו פחות באירוע שלנו, מי שחושב על האורחים שלו, האורחים שלו יעשו לו שמח באירוע.

 

הדבר הכי חשוב באירוע לאורחים הוא האוכל והשתייה, רצוי לברר את כל הנושאים הבאים מראש על מנת למנוע אי נעימויות באירוע, כאשר נבחר אולם, נברר האם הם מספקים לנו את האוכל או שיש להביא קייטרינג חיצוני, לרב האולמות עושות לכם טעימות כך שתוכלו לדעת את רמת האיכות של האוכל, האם בר המשקאות כלול במחיר או שיש תוספת, האם יש הגבלה לכמות האלכוהול, האם הבר פתוח בכל שעות האירוע או נסגר בשעה מסוימת, האם יש בר של שתייה חמה, מה עם קינוחים בסוף.

אצלנו במלון הגילגל תוכלו לערוך אירוע איכותי עם כל מה שאתם צריכים לאירוע, מיקום מרכזי, אוכל ברמה גבוה, אולמות מעוצבים ועוד

מקום לאירוע קטן בתל אביב - רק אצלנו במלון הגילגל!

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם:  בארוחת בוקר

תקראו גם על סמינר בתל אביב