אירועים קטנים

יש הבדל גדול בין תכנון אירועים קטנים לאירוע גדול, כדי שתדאו לאן אתם הולכים, כדי לא לבזבז זמן, כסף ולחץ מיותר.

ההבדל הגדול הוא בפרטים, באירוע קטן, מזמינים חברים ומשפחה קרובים, מסיבה שיכולה להיות שונה, זמן ארוך או קצר יותר, שעת התחלה, מיקום מיוחד ולא דווקא אולם, אפשר לארגן מפעיל מעניין, מוסיקה או משהו אחר, לכן ההבדל הוא שפחות אנשים אפשר לארגן משהו אחר.

תעשו אירוע קטן ורגיל, לקרובים וידידים, תזמינו אותם כמה ימים לפני, תוכלו לשנות את האוכל, לבוש, מוסיקה ועוד פרטים עד ממש לפני האירוע, תוכלו לעשות עניין גדול מהאירוע או לא, התקציב שלכם בפיקוח, תוכלו להגיד לאורחים שלכם להביא אוכל או אלכוהול אם בא לכם, שהאורחים יביאו את הקטע של הבידור, החלטה שלכם! זה אירוע שלכם ולא סטנדרטי – תהנו מזה.

כל תכנון באירוע קטן מתבצע עם לחץ נמוך, אפשר להחליט על אירוע עם תקציב נמוך או גבוה, פחות כאב ראש, באירוע גדול יותר קשה לעקוב אחר ההוצאות, תצטרכו גם כמה עוזרים שיהיו אחראים על כל מיני דברים, או איש מקצוע שינהל את האירוע להצלחת האירוע, בגלל שיש יותר אורחים, תקבלו מחיר יותר אטרקטיבי על המנות, אבל לפעמים זה לא משמעותי.

באירועים קטנים, יותר קל לטפל בשינויים, אפשר לשנות את דעתכם בלי השלכות, ברגע שתגיעו להחלטה אירוע אתם רוצים לעשות, רב ההחלטות יגיעו אליכם בקלות, תמיד תוכלו לשכור שירותים של מנהל אירוע, זה יוריד מכם הרבה לחץ, אבל הרבה אנשים אוהבים לעשות את זה לבד, או להיעזר בחברים.

תחשבו, תחשבו, תחשבו, האירוע שלכם משקף את האישיות, הטעם והיכולות שלכם, כמה שתשקיעו יותר מחשבה, ככה האירוע שלכם יהיה יותר מוצלח, הכי חשוב, תנו לאורחים שלכם ללכת מחייכים!

אנחנו מציעים לכם לעשות אירועים קטנים אצלנו במלון הגילגל, יש לנו מספר מקומות שניתן לארח את האורחים שלכם, אולם אירועים, גג ועוד, תפריט עשיר עם מנות איכותיות, הכל שתעשו את האירוע שלכם מוצלח.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם:  בימי עיון

תקראו גם על חשיבות הכנסים בעולם העסקים