אירועים עסקיים

בעידן תחרותי כשלנו כל צעד בלתי שגרתי מטעם חברה מסויימת יכול להרים אותה מעבר למה שציפתה. בין אם מדובר על השקתו של  מוצר חדש, יום הולדת עגול לחברה או אפילו יוזמה של אירוע עבור הלקוחות או עובדי החברה יהיה בדרך כלל שווה את ההשקעה. מדוע אירועים עסקיים הם חשובים ומהן האפשרויות לגבי ארגונם?

 

מה כוללים אירועים לעובדים?

ברוב מקומות העבודה הגדולים מארגנים מדי פעם בפעם הפקת אירועים עסקיים ואירועים עבור העובדים. מדובר בדרך כלל בימי כיף או לחילופין ערבי גיבוש. מהות האירוע יכולה להיות שונה. ימי כיף כוללים לרוב טיולים, ארוחה במסעדה או קייטרינג בטבע. ערבי גיבוש יכולים לכלול מופע מרכזי של זמר או סטנדאפיסט בתוספת של כיבוד. זו יכולה להיות גם סדנה כמו סדנת לחם, שוקולד, יין, יצירה כלשהי ועוד.

                 

מהי חשיבות ארגון אירועים לעובדים?

למרות הטרחה שבדבר, אירועים המיועדים לעובדים חשובים לא פחות מאירועים עבור הלקוחות. אירוע עבור העובדים מהווה זריקת מרץ ומוטיבציה שאין שניה לה. הוא מעביר מסרים חיוביים של הערכה מן ההנהלה אל העובדים. הדבר מקרב בין העובדים למנהלים ובין העובדים לבין עצמם ומביא לשיתוף פעולה פורה יותר בין כל הגורמים. בסופו של דבר אירועי גיבוש אלה, גם אם יש בהם השקעה, משתלמים לטווח הארוך כי עליה במוטיבציה מובילה לעלייה בתפוקות.

 

מהן המטרות הנוספות בהפקת אירועים עסקיים?

מלבד אירועים המופקים עבור העובדים, אירועים עסקיים לא מעטים מופקים עבור הלקוחות או בעקבות השקה של מוצר. אירוע זה סוג זה משמש להעלאת תדמיתו של העסק ומיתוגו. אירוע המופק בטוב טעם בהחלט יכול לשדרג את תדמיתו של העסק ביחס למתחריו. גם נקודות ציון בחיי החברה כמו סגירת עסקה גדולה, מעבר למקום חדש או מיזוג עם חברה אחרת ראויים לאירוע.

 

כיצד מומלץ להפיק אירוע עסקי?

הפקתו של אירוע עסקי, הן עבור העובדים והן עבור הלקוחות, דורש מאמצים רבים, זמן ואנרגיות. בשני סוגי האירועים אך באירוע המיועד ללקוחות במיוחד, יש להקפיד על כל הפרטים הקטנים. חברות העוסקות בהפקת אירועים יכולות להוריד נטל זה מגבם של מנהלי החברה.

 

כפי שאירועים משפחתיים הם נקודות ציון בחייה של משפחה כך אירועים עסקיים הם ציון דרך בחייה של חברה. מומלץ לערוך אותם מדי פעם בפעם.

 

מי שקרא את מאמר זה התעניין גם ב:  מלון ליד הים