ארוחת בוקר

הנה כמה עובדות חשובות על ארוחת בוקר:

  • היא הארוחה החשובה של היום
  • אנשים שאוכלים ארוחת בוקר באופן כללי לא בעלי משקל עודף כמו אלא שלא
  • ארוחת בוקר מספקת את האנרגיה שהגוף שלכם צריך להתחיל את היום
  • כשאתה אוכל ארוחת בוקר הגוף מחדש את המאגרים אחרי השינה כל הלילה
  • תלמידים וסטודנטים שאוכלים ארוחת בוקר משיגים ציונים גבוהים יותר
  • עובדים שאוכלים ארוחת בוקר מתפקדים יותר טוב בעבודה

 

לגרליה של ארוחת הבוקר של המלון

 

יש עוד אומרים: שאדם צריך לאכול כמו מלך בארוחת בוקר, כמו מלכה בצהריים וכמו עני בערב. לכן אנחנו ממליצים לכם להפוך את ארוחת הבוקר לחלק מהיום שלכם, לצערנו, הרבה מאוד אנשים אינם עושים את זה, כל אחד בסיבותיו, ארוחת ערב הופכת להיות הארוחה החשובה וארוחת בוקר היא זאת שהרבה מדלגים עליה, כדי לזכור שאתה הוא מה שאתה אוכל ומזון זה חלק חשוב בחיים, במיוחד בחיים הטובים, ברגע שאנחנו מדלגים על ארוחת בוקר אנחנו לא מרגישים את התוצאות ישר אלא אחרי תקופה, הנה כמה דברים שיכולים לקרות:

 

בעיות משקל – הרבה מאמינים שדילוג על ארוחת בוקר מפחיתה את הקלוריות וזה יעזור להם לרדת במשקל, זה רחוק מהמציאות, כאשר אנחנו ישנים בלילה, הגוף שלנו מאט וגם המטבוליזם (חילוף חומרים בגוף), כאשר אנחנו נותנים לגוף אוכל, אנחנו נותנים לו סימן שהתעוררנו וגם המטבוליזם צריך לעלות, אנשים שלא אוכלים ארוחת בוקר, לא מסמנים את זה לגוף והם מרגישים עצלים עד ארוחת הצהריים עם מטבוליזם נמוך, כאשר אתם עצלים אתם עובדים פחות והגוף שורף פחות קלוריות, בנוסף, אם אתם מונעים הרבה זמן אוכל מהגוף, מתחיל תשוקה לאוכל, במיוחד תשוקה לסוכר ואז אנחנו מרגישים צורך לשוקולד או חתיכה גדולה של עוגה ועוד, זה מגדיל משמעותית את צריכת הקלוריות ולעליה במשקל.

מחקרים מראים שתלמידים שאכלו ארוחת בוקר השיגו תוצאות טובות יותר בפתרון בעיות מילדים שדילגו על ארוחת בוקר. תזכרו שלא רק הגוף מקבל אנרגיה אלא גם המוח, כשלמוח יש אנרגיה נמוכה, הוא לא יכול לתפקד כמו שצריך, יש בעיות ריכוז ובעיות זיכרון.

דילוג על ארוחת בוקר יכולה להגדיל את הסיכוי לחלות בסוכרת סוג 2, אם למישהו כבר יש סוכרת זה חשוב לאכול בזמנים קבועים כדי שהגוף ישמור על רמת סוכר קבועה.

ארוחת בוקר עוזרת לנו לשמור על משקל נכון עם המטבוליזם, להיות ערניים, להשיג תוצאות יותר טובות, לשפר את הזיכרון, להיות במצב רוח טוב יותר, להמנע ממחלות מיותרות וסכנות אחרות, הגוף והמוח צריכים את זה, אז בטוח גם אתם!

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם ב"על מלון הגילגל ויתרונות מלון במרכז הארץ"