בראנצ'- עוד ארוחה רגילה או טרנד לוהט?

ראשית ברצוננו להציג את ההגדרה המדויקת למונח: בראנצ'. בדרך כלל המונח מגיע במסגרת אירועי בראנצ' כאשר נהוג לשלב בהם ארוחת בוקר וצהריים. אירועים אלו למעשה הופכים את ארוחת הבוקר והצהריים לארוחה אחת לכשעצמה. אירועי בראנצ' לרוב יעשו במסגרת של אירועים משפחתיים מצומצמים על אף שאין הדבר מחייב וניתן גם לייעד אירועים מהסוג האמור עבור חתונות, אירועי ספורט למיניהם, אירוע בראנצ' לברית מילה או לחברים הקרובים.

 

לגלרית הבארנצ' של המלון - לחץ כאן

 

מדוע אנשים אוהבים תפריטי בראנצ' בופה?

מרבית האנשים נוטים לזהות את אירועי הבראנצ' עם ארוחות צהריים בשל השעה שבה הם מתקיימים ובה מוזמנים קהל המשתתפים באירוע. חשוב לציין שהגדרה זו אכן תהייה מדויקת כל עוד קהל המוזמנים לאירוע לא אכלו ארוחת בוקר לפני ארוחת הבראנצ' הקרבה. תפריט בראנצ' בופה אהוב על המון אנשים מפאת הסיבה הפשוטה שהוא משלב בתוכו מגוון מאד רחב של מאכלים ייחודים שמוגשים במסגרת תפריט בופה. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד אם מדובר באירועי בראנצ' בופה הנערכים על ידי שף מקצועי ופרטי.

 

מה כולל תפריט בראנצ' באירועי שף פרטיים?

אירועי שף פרטי לבראנצ' בופה בדרך כלל יגיעו לצד תפריט עשיר במאכלים ייחודיים כמו למשל קישים טריים שנאפו באותו הבוקר של יום האירוע, לחמים טריים ומיוחדים שלרוב יגיעו כבייגל חם ומפנק או לחמים כפריים שגם הם נאפו במקום ובמיוחד לקראת האירוע הקרב. כמו כן יציע התפריט מבחר עשיר של נקניקים מיוחדים שיוגשו במהלך אירוע הבראנצ', פלטת גבינות עשירות החל מגבינות רכות או קשות וכלה בגבינות תוצרת בית מתובלות במגוון רחב של עשבי תיבול אורגניים, שלל רב של גרנולות ביתיות לצד יוגורט מתוק מחלב עזים וכו'.

 

אירועי בראנצ' בחצר הבית      

במידה ואתם מתכננים לערוך אירועים קטנים או אירועים עסקיים במלון עם בראנצ' בחצר הבית בצהריי יום שישי או שבת, כמקובל, רצוי מאד לשלב בתפריט שקשוקות, אחד מהמאכלים המרכזיים ביותר שיש להם תפקיד מאד חשוב במסגרת אירועי בראנצ' בופה. כמו כן ניתן לשלב בתפריט בשר מסוג של רוסטביף עסיסי, סנדביצ'ים מיוחדים ומגוונים הכוללים עשבי תיבול, סלטים עשירים, גבינות ובשרים.