ימי עיון

עולם העסקים הוא עולם שלומד ומתפתח כל הזמן. משום כך כל בעל עסק או חברה שואפים כל הזמן להשתפר וללמוד. למידה וייעול הם חלק בלתי נפרד מניהול עסק ולכן כל בעל עסק, חברה או ארגון מקפידים על הפקת ימי עיון באופן סדיר ורציף. ימי העיון שמפיק בית העסק מבטיחים התייעלות בקרב העובדים. בעזרת ימי העיון הללו יכול בעל עסק להשיג שורה של מטרות, חלקן כמטרות ראשיות וחלקן מטרות משניות שנגזרות מקיום ימי העיון באופן סדיר ושוטף.

 

העשרת הידע
מעבר לכל ימי עיון נועדו להעשיר את הידע של העובדים ושל כל בעלי התפקידים בחברה. הם מאפשרים למידה, הזרמת רעיונות חדשים לארגון והחלפת ידיעות בנושאים שונים. הרצאות, מעגלי חשיבה, כנסים ועוד הם חלק בלתי נפרד מימי העיון ולכל אחד מהם השפעה ניכרת על מאגר הידע בתוך העסק או הארגון. העובדים מפיקים הנאה עצומה מהאפשרות להרחיב את ידיעותיהם וניתן בהזדמנות זו לגוון את ימי העיון עם הרצאות בנושאים חופשיים שאינם קשורים באופן ישיר לעבודה עצמה, אלא להעצמת העובדים.

 

שבירת שגרה    
בהקשר זה ימי עיון הם דרך נפלאה לצאת מהשגרה. כל עובד שמח לצאת מהמשרד ולו לכמה שעות. שילוב של יום עיון עם יום כיף יכול לתרום רבות לעובדים ולמנוע תהליך של שחיקה שהיא חלק בלתי נפרד מכל עבודה. ניתן לקיים את ימי העיון במקום מיוחד שבו בריכת שחייה למשל או מסעדה טובה ובכך לאפשר לעובדים לאחר יום העיון ליהנות מטבילה בבריכה או מארוחה טובה או גם וגם. בדרך זו תבטיחו גם היענות מוגברת ליום העיון וגם שיתוף פעולה מלא יותר של העובדים.

 

שיווק
מלבד כל אלה לימי העיון יש מוטיב שיווקי. עובד שנהנה והפיק מיום העיון יספר על כך. חברה שמקיימת ימי עיון באופן שוטף מעלה את קרנה לא רק בקרב העובדים, אלא גם בקרב חברות מתחרות. בעולם העסקים שמועות מגיעות במהרה למתחרים ולכן חברה שמשקיעה בעובדים שלה משאבים רבים ומקיימת ימי עיון במטרה להעצימם רוחשת את אמון העובדים ומייצרת סביבה אפקט חיובי בקרב המתחרים והקולגות. מסיבה זו חשוב להקדיש תקציב מסודר לטובת ימי עיון ולחשוב מראש שעל קיומם באופן רציף לאורך כל השנה.

 

מלון גילגל מציע לכם לערוך אירוע עסקי בתל אביב - במיקום מדהים עם אולמות וחדרים שיענו בדיוק לדרישותכם.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם ב: "על המלון"