על מלון גילגל ועל יתרונות מלון במרכז הארץ

שנייה לפני שנדבר על יתרונות בחירת חופשה או מלון במרכז הארץ, בואו ונדבר על העיר תל אביב, מדוע נוהרים אל העיר מכל קצוות המדינה? תל אביב קיבלה את כינויה עיר ללא הפסקה" ועוד הרבה כינויים המתארים את פעילותה הבלתי פוסקת של העיר. על מנת לספק לאורחים ולבאי המקום את ההנאה המושלמת, נוצרו להן כמה נקודות של מלונות שפע ובפאר המאכלסים הנאה אחת גדולה במלונות אינטימיים המשדרים את העוצמה הגדולה.
 

על מלון ועל שפע

מלון גילגל הוא מלון בוטיק הממוקם בלב תל אביב. הוא נמצא במקום הנמצא בקרבת הים והוא מייצג פרופיל אחר ממה שהכרתם עד כה. האווירה מדהימה והיכולת לחבור לעיצוב מודרני, מותירה כל מבקר נפעם בכל פעם מחדש. מלון גילגל מציע חדשנות לצד נקודות אירוח מן הגבוהות ביותר. היכולת לשלב אווירה של מלון ואווירה של בית גם יחד, מספקת את כל התנאים הראויים לחופשה בלתי נשכחת במחוזות תל אביב הסואנת. המלון מביא 50 חדרים מדהימים, נקיים ובעיקר ממוזגים בעוד שירותי המלון עומדים לרשות הכלל כ24 שעות ביממה. בנוסף תוכלו לארוך שם אירועים קטנים, אירועים פרטיים, אירועים עסקיים ועוד.. 

 

מה יספק  המלון?

היכולת לגעת בחוף הים, לבקר במרחק הליכה מהעיר העתיקה ואפילו לגמוע מטיולים בלתי נגמרים בנמל תל אביב הם רק חלק מהיתרונות הרבים. האווירה במקום קסומה, המקום מיועד לכנסים והוא רב שימושי לכל דורש. במקום סביבה מנוטרלת עישון והמעלית עובדת גם בימות השבת. בית המלון מספק אפשרויות גם לאוכלוסיה מוגבלת. נכון להיום מציג המלון אפשרות לאינטרנט חופשי, כספת בכל חדר והגעה מהירה לאנשי העסקים אשר מגיעים ישירות מטיסה מייגעת.
גג המלון מעולה להתבונן על הנוף של הים ואין ספק שזהו המקום האידיאלי להפקת אירועים קטנים בתל אביב.

 

לגלריה של הגג - לחצו כאן
 

על תל אביב ועל יתרונות

בסופו של דבר, העיר תל אביב מביאה מגוון אפשרויות למבוגרים וילדים כאחד. בין האטרקציות המוצעות במקום ניתן לבקר בתערוכות מרהיבות, בתיאטרון משובח, בלונה פארק שובבי ואפילו במסעדות אנינות טעם המביאות סוגי מטבחים מכל העולם ובפרט המטבח הישראלי. לא לחינם שניתן לה השם, תל אביב היא בהחלט עיר ללא הפסקה וכשבוחרים כבר לעצור ולקחת אתנחתא, מלון גילגל הינו הבחירה המתאימה ביותר למשימה.
 

מי שקרא את המאמר התעניין גם במלון ליד הים