על המלון

על מלון גילגל ועל בוטיק מלון

מלון גילגל - מלון בוטיק בתל אביב הממוקם במרחק הליכה מחוף הים. כמו כן, אם חשקה נפשכם בטיול במחוזות יפו העתיקה, שהרי גם כאן תוכלו לממש את התחושה.


קצת על מלון בוטיק

מלון בוטיק הוא סוג של  אריזה קטנה של עולם שכולו טוב. מלון בוטיק מקורו במדינות האחרות והוא בא לספק חופשה אינטימית המאכלסת את כל הנדרש תחת קורת גג אחת. המוניות בתי המלון, הביאה את טרנד הבוטיק גם למדינת ישראל ולא מעט אנשים אשר בוחרים שלא להיות כחלק מהרוב, בוחרים מלון בוטיק על מנת ליהנות משקט וחופשה של פעם בחיים.

 

יש לא מעט אנשים אשר יעידו כי מאסו בחופשות גדושות והמוניות, כאן למעשה באה לידי ביטוי הבחירה של חופשת בוטיק. מלון בוטיק מתאים את עצמו לכל סוגי הקהל ובפרט לאותם האנשים המחפשים לרוות מחופשה אינטימית את המיטב. אם מדובר באנשים שהקולניות מהם והלאה, שהרי מלון בוטיק יענה להם על כל התשובות תחת קורת גג אחת. לצורך העניין, מביאה העיר תל אביב פעילות בלתי פוסקת אך כאשר מגיעים לשלב המנוחה, מלון בוטיק כמו מאזן את ההמוניות ומחזיר את השקט לסביבה.

 

בנוסף המלון מציע לקהל הרחב מקום לחגוג אירועים קטנים, אינטימיים ומשפחתיים, אם אתם מחפשים מקומות קטנים לאירועים, המלון מציע לכם את המקום לחגוג אירוע של 10 מוזמנים ועד 150.

לחברות, המלון מציע אולם כנסים, לקיים אירועים עסקיים וגם ימי עיון בתל אביב.

 

על גילגל ויתרון גדול

בסופו של יום, מלון גילגל איננו מלון גדול ולא מתהווה להיות אחד כזה, הוא מאכלס 50 חדרים והיכולת לצור אינטימיות נוכח העיר הגדולה והבלתי נגמרת, מספקת למלון לשלב את האינטימיות הנדרשת להפיכת חופשה למושלמת ביותר. החדרים שהמקום מציע נקיים, ממוזגים והכול נגיש ובעיקר שקט. נוכח האינטימיות, מספק המקום יחס אישי לכל אדם ואדם והארכיטקטורה של המלון ויצירות האמנות, הופכות את המקום נעים לשהייה. בסופו של דבר, יותר ויותר אנשים בוחרים את היכולת לשלב חופשה שכולה עשייה לצד אירוח שקט ובעיקר נעים ,שהרי לשם כך נועדו מלונות הבוטיק.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:   יתרונות מלון במרכז הארץ